Oferta

Transport osobowy - przewozy międzynarodowe

W ofercie firmy Angelika wchodzi transport osobowy i przewozy międzynarodowe. Oferujemy przewozy osób z całego województwa dolnośląskiego oraz części lubuskiego (Wrocław, Świdnica, Wałbrzych, Legnica, Lubin, Żary, Żagań, Szprotawa, Kłodzko i okolice) do Niemiec, Holandii i Belgii. Do pracy podchodzimy w 100 procentach profesjonalnie i rzetelnie. Możecie Państwo liczyć na punktualność naszych kierowców.

Poniżej prezentujemy dni wyjazdów:

  • wyjazdy z Polski: wtorek, piątek – godziny ranne
  • wyjazdy z Niemiec: środa, sobota – godziny ranne

Oprócz transportu osób proponujemy Państwu również międzynarodowe przewozy na lotniska: Schonefeld, Tegel, Dresden, Praga. Przejazdy oferujemy codziennie, pod warunkiem, że zgłoszą się minimum trzy osoby. Cena przejazdu podlega negocjacji.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na bezpieczny i solidny transport międzynarodowy. Warto organizować przewóz osób z nami, jeżeli zależy Ci na pewnym dotarciu do celu. Zapewniamy również przewóz osób z adresu na adres.

Jeśli mają Państwo pytania z zakresu przewozu osób do Niemiec. Holandii czy Belgii prosimy o kontakt: tel. +48 74-852-54-72


wizytówka